sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

24/5/1984 Laser 558 in de lucht met reguliere uitzendingen

Nieuwsbrief

Laatste Update

woensdag 23 mei 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
Herinneringen aan Tony Vos E-mailadres
Radio Veronica - Veronica Archief
zondag 10 juli 2011 17:52
Tony VosIn een verhaal over het MMP platenlabel van Max Woisky besteed historicus Bert Bossink o.a. aandacht aan Tony Vos, programmaleider bij de zeezender Radio Veronica aan het begin van de jaren 60. Bert Bossink besteed in dat verhaal o.a. aandacht aan 1963, een succesvol jaar voor het platenlabel MMP met o.a. een hit voor Tony Vos met "Een zwoele zotte zomer". Dat was een door Tony Vos en Joost den Draaijer vertaalde versie van "Those lazy crazy days of summer" van Nat King Cole.

Brief Tony VosAfbeelding 1: advertentie MMP label met o.a. de hitsingle van Tony Vos

Afbeelding 2: brief van Tony Vos aan Bert Bossink

Beide afbeeldingen zijn afkomstig uit het persoonlijk archief van Bert Bossink


KLIK HIER voor o.a. herinneringen aan Tony Vos door Bert Bossink

 

Advertentie

Banner