sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

10/2/1975 Start "Juxebox" met Stan Haag op Radio Mi Amigo

Nieuwsbrief

Laatste Update

donderdag 09 februari 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
Mi Amigo 30 jaar geleden gezonken E-mailadres
Radio Caroline - Caroline Archief
vrijdag 22 januari 2010 17:11
Mi Amigo gezonkenIn de nacht van 19 op 20 maart 2010 is het dertig jaar geleden dat het zendschip MV Mi Amigo in 1980 tijdens een zware storm voor de Britse kust zonk. Op 19 januari 1979 ging het al bijna mis met het zendschip. Toen was het Peter Chicago die uiteindelijk onder andere de pompen aan boord aan het draaien kreeg en zodoende het zendschip wist te redden. Op het internet besteden onder andere RadioVisie, Hans van Dijk en Theo van Halsema middels beeld en geluid aandacht aan deze gebeurtenis. Update: 25-1-10.

KLIK HIER voor MV Mi Amigo verdween 30 jaar geleden (1) op RadioVisie

KLIK HIER voor MV Mi Amigo verdween 30 jaar geleden (2) op RadioVisie

KLIK HIER voor MV Mi Amigo verdween 30 jaar geleden (3) op RadioVisie

KLIK HIER voor MV Mi Amigo verdween 30 jaar geleden (4) op RadioVisie

KLIK HIER voor MV Mi Amigo verdween 30 jaar geleden (5) op RadioVisie

KLIK HIER voor Zinken MV Mi Amigo van Hans van Dijk

KLIK HIER voor De ondergang van een doorzetter bij Theo van Halsema

KLIK HIER voor Mi Amigo gezonken bij Theo van Halsema

KLIK HIER voor Zendschip Caroline gezonken bij Theo van Halsema

KLIK HIER voor Mi Amigo in de golven verdwenen bij Theo van Halsema

KLIK HIER voor Het einde van een zendschip bij Theo van Halsema

KLIK HIER voor Tom Anderson over het zinken van de Mi Amigo op YouTube

Foto: zendship MV Mi Amigo gezonken (Archief: Hans van Dijk)

 

Advertentie

Banner