sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

23/5/1981 MS Morgenster (Radio Delmare) wordt in Maassluis aan de ketting gelegd

Nieuwsbrief

Laatste Update

dinsdag 22 mei 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner


Radio 192 voor één dag Radio Veronica E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2001
donderdag 15 januari 2009 14:59

Jan van Veen3 september 2001: 31 augustus is bij Radio 192 niet o­ngemerkt voorbij gegaan. Ad Bouman en Michael Bakker hadden bedacht dat Radio 192 voor één dag weer "Radio Veronica" zou gaan heten.
Maar dat niet alleen, ook oude collega's zouden langskomen en een programma doen.

Lees meer...
 
Muziek uit zee E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2001
donderdag 15 januari 2009 14:57
Krijn Torringa & Marc Jacobs12 augustus 2001: De eerste Muziek uit Zee dag was zaterdag een feest van de zeezender nostalgie. Niet alleen de programma makers die zaterdag een uitzending verzorgden waren aanwezig, vele bekende namen uit de zeezender geschiedenis waren op het tijdelijke zendschip de Willem Beukelszoon te vinden.

Lees meer...
 
George Harrison overleden E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2001
donderdag 15 januari 2009 14:54
George Harrison1 december 2001: Ex-Beatle George Harrison is donderdag 13.30 uur plaatselijke tijd in Los Angeles overleden. Vrienden van hem hebben dat bekend gemaakt. Harrison is 58 jaar geworden. De gitarist uit Liverpool was al enige maanden ernstig ziek en leed aan een kanker.

Lees meer...
 
Stan Haag overleden E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2001
donderdag 15 januari 2009 14:50
Stan HaagOp 3 december 2001 komt het trieste bericht binnen dat zondag 2 december 2001 op 81 jarige leeftijd in België Stanislav Haag (Stan) is komen te overlijden. Stan maakte in eerste instantie in de jaren vijftig en zestig grote forure met het schrijven van vele songteksten voor even zovele artiesten.
Lees meer...
 

Advertentie

Banner