sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

23/5/1981 MS Morgenster (Radio Delmare) wordt in Maassluis aan de ketting gelegd

Nieuwsbrief

Laatste Update

dinsdag 22 mei 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
192 TV nu bij Ziggo E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2011
dinsdag 02 augustus 2011 19:12
192TVDeze week, t/m 7 augustus, is 192 TV "zender van de week" bij kabelmaatschappij Ziggo. Het station, met 24 uur per dag "gouwe ouwe muziekclips", is nu te zien via etalagekanaal 13 bij Ziggo. Vanaf 1 september a.s. is 192 TV te zien via het pluspakket kanaal 360 van Ziggo. Ziggo is de grootste kabelmaatschappij in Nederland en bereikt de helft van alle huishoudens in ons land. Ter gelegenheid van de start van 192 TV via Ziggo wordt de TV zender op 1 september officieel geopend door Demis Roussos.

Ad Bouman, Tineke en Juul Geleick bij 192TVOok Burgemeester Renkema van Nijkerk, de plaats waar 192 TV is gevestigd, zal bij de opening aanwezig zijn.
192 TV is op dit moment al te ontvangen via Caiway, Cai en Glashart.


Foto: Ad Bouman, Tineke en Juul Geleick tijdens de "Top 192" van 192 TV in december 2010 (Copyright: Bert Verweij)

Bron: Ad Bouman


KLIK HIER voor de website van 192 TV

 

Advertentie

Banner