sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

22/5/1971 Geruchten vervanging van Mebo II door King David blijken onjuist

Nieuwsbrief

Laatste Update

maandag 21 mei 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
Robbie Dale bezoekt Jenni Baynton E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2010
dinsdag 03 augustus 2010 21:20
Robbie Dale en Sietse Brouwer aan boord van de Jenni BayntonVorige week bracht Robbie Dale een bezoek aan de Jenni Baynton, het radiozendschip van Radio Waddenzee en Radio Seagull. Robbie Dale verbleef, samen met zijn vrouw, enkele uren aan boord van het radiozendschip. Robbie Dale werkte in de jaren 60 als DJ voor Radio Caroline en was aan boord van het Caroline zendschip op 14 augustus 1967 toen de Engelse anti zeezenderwet in werking trad. Later werkte Robbie Dale o.a. voor Radio Veronica en voor de Tros waar hij o.a. het programma "Jam" presenteerde.

Robbie Dale is op dit moment "de stem" van de uuropener op Radio Seagull.


KLIK HIER voor de website van Radio Waddenzee

KLIK HIER voor de website van Radio Seagull

KLIK HIER voor de zeezender herinneringen van Robbie Dale (1)

KLIK HIER voor de zeezender herinneringen van Robbie Dale (2)

KLIK HIER voor de single "Soul Mamma" van Robbie Dale uit 1969 (Offshore Echo's)

KLIK HIER voor een aircheck van 14-8-1967 middernacht Radio Caroline met Johnnie Walker en Robbie Dale (Offshore Echo's)

KLIK HIER voor een aircheck van Robbie Dale in 1969 op Radio Veronica (Stichting Norderney)

KLIK HIER voor meer info over Robbie Dale op The Pirate Radio Hall of Fame


Tekst / bron: Radio Seagull / Hans Knot

Foto: Sietse Brouwer en Robbie Dale aan boord van de Jenni Baynton (Copyright: Radio Seagull / Waddenzee)

 

Advertentie

Banner