sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

22/5/1971 Geruchten vervanging van Mebo II door King David blijken onjuist

Nieuwsbrief

Laatste Update

maandag 21 mei 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
Medewerkers weg bij Mi Amigo 192 E-mailadres
Nieuws Archief - Archief 2010
donderdag 29 april 2010 19:43
Radio Mi Amigo 192 tijdens de Radiodag AmsterdamEen groot deel van de medewerkers van Radio Mi Amigo 192 heeft per direct het station verlaten. Ad Roberts, Ferry Eden, Rob van Wezel, Frans van der Meer, Jaap Jansen, Jan Hariot, Peter Vrakking, Marc Simons, Wim van Laar, Henri Verwoert en Bert van der Laan zijn niet meer te horen op Radio Mi Amigo 192. De reden is een conflict over recente beslissingen van de leiding van het station. Verschillende pagina's op de website van Mi Amigo 192 zijn op dit moment niet oproepbaar.

Dit heeft mede te maken met mogelijke uitzending van Radio Mi Amigo 192 via Spaanse FM zenders.

Een woordvoerder van de vertrokken medewerkers meldt "We hebben nog aangeboden om de maand mei door te gaan, maar ook hier kwamen we niet uit. We zijn heel erg gefrustreerd door de gang van zaken en vinden het ontzettend jammer dat het werk van de afgelopen 5 jaar in één keer weg is. We hebben zelden in zo'n fijn team gewerkt die zo voor elkaar klaar staan. We zijn op dit moment hard aan het werk om samen met iets nieuws te komen of als team aan te sluiten bij een bestaand station".


Foto: Radio Mi Amigo 192 tijdens de Radiodag 2009 in Amsterdam (Copyright: MediaPages)


KLIK HIER voor de website van Radio Mi Amigo 192

 

Advertentie

Banner