sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

9/9/1974 Zendschip Mebo II komt aan in de werf van De Groot en van Vliet
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Airchecks

Vanaf vandaag hoort u Radio Monique op 819 kiloherz -- Wim de Valk - Radio Monique 14-11-1987

Ontvang Nieuwsbrief




Web Update

woensdag 08 september 2010
Banner
Radio 227 hoort op de kabel E-mail
Nieuws - Actueel
vrijdag, 23 juli 2010 20:58
Look Boden in de studio van Radio 227Onder het motto "Radio 227 hoort op de kabel" is Radio 227 een actie gestart waarbij luisteraars hun steunbetuiging aan het station kunnen inzenden. Radio 227 hoopt op 200.000 steunbetuigingen. Hiermee wil Radio 227 organisaties en overheden overtuigen dat het station op de kabel moet blijven. Het station is ook op zoek naar donateurs. Radio 227 blijft uitzenden en heeft het eerste kwartaal kosten dekkend afgesloten. Met name de kosten voor doorgifte via de kabel zijn voor het station op jaarbasis echter te hoog.

Radio 227 is vernoemd naar de gelijknamige zeezender die in de jaren 60 uitzond vanaf de Laissez Faire.

Radio 227 eigenaar Look Boden (foto) heeft in de jaren 60 onder andere bij de zeezender Radio 227 programma's gemaakt. Ook voormalig zeezender DJ's Paul van Gelder, Gerard de Vries en Harry Knipschild zijn regelmatig te horen op Radio 227. Radio 227 is een station met voornamelijk easy listening muziek voor de 40+ luisteraar en is, naast de huidige kabelnetten, te ontvangen via het internet. Radio 227 bestaat 8 jaar en wordt sinds 6 jaar doorgegeven via diverse kabelnetten.

Radio 227 is op zoek naar adverteerders en donateurs die het station (financieel) kunnen helpen.
Meer informatie: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Foto: Look Boden in de Radio 227 studio (Copyright: Radio 227)

Bron: Radio 227


KLIK HIER voor meer informatie over o.a. de actie "Radio 227 hoort op de kabel" op de website van Radio 227
 

Advertentie

Banner