sluiten
DISCLAIMER MEDIAPAGES.NL

De op deze website afgebeelde gegevens, foto’s en illustraties zijn eigendom van de vermelde copyrighthouders en/of MediaPages.nl en worden beschermd door auteursrecht, merkenrecht of enig ander intellectueel eigendomsrecht.
De hiervoor genoemde rechten gaan op geen enkele wijze over op (rechts-) personen die toegang krijgen tot deze site.
Het is de gebruiker van deze site niet toegestaan de inhoud van deze site te vermenigvuldigen, door te sturen, distribueren, verspreiden of beschikbaar te stellen aan derden zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van de vermelde copyrighthouders en MediaPages.nl.

Alle audio files op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Het copyright berust bij de makers en/of eigenaren ervan. Reproductie is zonder hun toestemming verboden. MediaPages.nl heeft de jingles en tunes uitsluitend op haar website staan als herinnering en gratis promotie voor het betreffende product.

De vermelde weblinks op deze website leiden naar andere sites op servers van derden waarover MediaPages.nl geen controle heeft.
MediaPages.nl impliceert geen goedkeuring of betrokkenheid, hetzij direct of indirect, met betrekking tot de inhoud van deze sites, tenzij dit uitdrukkelijk wordt vermeld.

MediaPages.nl plaatst alleen materiaal van derden wanneer daar expliciet toestemming voor is verkregen door de oorspronkelijke copyright eigenaar. Mocht u desondanks denken (copyright-) aanspraak te kunnen maken op materiaal gepubliceerd op MediaPages, meld dit dan op o­ns mailadres.

COLOFON MEDIAPAGES.NL
Webdesign & databasebeheer: Remco Smit - www.remcosmit.nl
Webmaster & content: Wim van de Water - Mail: info@mediapages.nl
Disclaimer

Vandaag op...

23/2/1973 Anker van de Mebo II breekt, Radio Noordzee Internationaal uit de lucht

Nieuwsbrief

Laatste Update

woensdag 22 februari 2012

RSS Actueel Nieuws

RSS FEED MediaPages.nl
Banner
Freewave 457: de laatste... E-mailadres
Merchandise - Freewave
woensdag 14 december 2011 19:26
Freewave 457Editie 457 van Freewave Media Magazine ligt op dit moment bij de drukkerij. Een speciale editie, want het is de laatste gedrukte versie van het media magazine. De volgende editie, nummer 458, verschijnt in februari 2012 en is digitaal. Voor de laatste keer beschrijft Jan van Heeren voor ons wat er in deze laatste gedrukte versie van het Freewave Media Magazine staat. Met natuurlijk een terugblik op de herdenkingsprogramma's over het verdwijnen van de zeezenders in 1967 en 1974.

Freewave 457
Het laatste gedrukte Freewave Media Magazine verschijnt binnenkort. Na dit nummer gaat het blad in digitale vorm verder. In Freewave 457 o.a. deel 2 van de Muziek-, media- en andere herinneringen aan het jaar 1963. Hans Knot zapt door het jaar en komt langs de filmkeuring, posttreinen, postzegelautomaten, Helen Shapiro, Radio Veronica en het niet meer verkrijgbare drankje Joy.
In 'Heden en verleden' wordt nog eens teruggekeken op de diverse herdenkingsprogramma's die afgelopen zomer te horen waren naar aanleiding van het verdwijnen van de zeezenders in 1967 en 1974.
In de rubriek 'Perikelen' aandacht voor de plannen om het TV Toys museum op het Mediapark een plekje te geven.
In België breidt Radio Maria zich steeds verder uit. De voortzetting van het Britse Virgin Radio, Absolute Radio genaamd, gaat geen rooskleurige toekomst tegemoet.
Freewave Media Magazine krijgt ook een nieuwe schrijver erbij: Jan Hagel. Hij schreef het eerste artikel: 'Radio en schelledraad', over de (herkenbare) rol die radio heeft gespeeld in zijn leven. Het archief van Graham Gill wordt ook weer aangedaan. Rob Olthof, tenslotte, zet vraagtekens bij de betrouwbaarheid van de vele Top zoveels aan het eind van het jaar.

Freewave digitaal
De tijden zijn veranderd. Freewave Media Magazine wordt na 457 nummers digitaal. In 1978 was er veel over zeezenders te lezen, en nu, eind 2011, nog steeds! De naam Hans Knot kwam veelvuldig voor in de Freewaves van het eerste uur. Anno 2011 nog steeds! De tijden veranderen dus wel, maar het goede wordt behouden. Zo hopen we ook met de digitale Freewave te kunnen voorzien in de leesbehoefte door het brengen van artikelen over zeezenders, media en nostalgie.
Nummer 458 - het eerste digitale nummer - verschijnt in februari 2012.
Een jaarabonnement (6 nummers) inclusief toegang tot de Radio Day kost 14 euro. Een abonnement enkel op Freewave Media Magazine kost 6 euro.
Voor degenen die niet kunnen downloaden blijft een papieren versie verkrijgbaar voor 18 euro per jaar, 23 euro in België. Dit is exclusief Radio Day.
Mail voor meer informatie: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.  of kijk op de Freewave Media Magazine website.

Freewave radiospot



Bron / tekst: Jan van Heeren

Audiofile: Radio Extra Gold / Bert van der Laan

 

Advertentie

Banner